Program turneje

Grad
Mesto projekcije
Datum
Vreme
Filmovi
NegotinDom kulture Stevan Mokranjac15. April20:00Leto
16. April20:00Bergman – godina života
17. April20:00Tranzit
18. April20:00Kapetan
19. April20:00Tri lica
Vrnjačka BanjaBioskop Vrnjačka Banja15. April20:00Leto
17. April20:00Bergman – godina života
18. April20:00Tri lica
20. April20:00Najbolji ortaci
PančevoDvorana Apolo, Dom omladine Pančevo15. April20:00Leto
16. April20:00Bergman – godina života
17. April20:00Tranzit
18. April20:00Kapetan
24. April20:00Tri lica
25. April20:00Najbolji ortaci
7. ili 8. maj20:00Srbenka
ZrenjaninKulturni centar Zrenjanina17. i 18. april20:00Leto
24. i 25. april20:00Bergman – godina života
1. i 2. maj20:00Tranzit
8. i 9. maj20:00Kapetan
15. i 16. maj20:00Srbenka
22. i 23. maj20:00Tri lica
29. i 30. maj20:00Najbolji ortaci
ČačakGalerija Nadežda Petrović18. April20:00Srbenka
19. April20:00Leto
20. April20:00Tranzit
21. April20:00Najbolji ortaci
22. April20:00Kapetan
23. April20:00Tri lica
24. April20:00Bergman – godina života
UžiceGalerija Reflektor19. April20:00Leto
08. maj20:00Bergman – godina života
24. maj20:00Tri lica
KrupanjBiblioteka Politika
23. April19:00Leto
24. April19:00Kapetan
8. maj19:00Najbolji ortaci
9. maj19:00Tri lica
LazarevacBiblioteka Dimitrije Tucović, Svečana sala8. maj19:00Leto
10. maj19:00Bergman – godina života
15. maj19:00Tranzit
17. maj19:00Kapetan
22. maj19:00Srbenka
24. maj19:00Najbolji ortaci
29. maj19:00Tri lica
JagodinaGimnazija Svetozar Marković11. maj18:00Bergman – godina života
20:00Leto
12. maj18:00Tranit
20:00Tri lica
PrijepoljeDom kulture Prijepolje13. maj18:00Leto
14. maj18:00Kapetan
15. maj19:00Srbenka
16. maj18:00Tri lica
17. maj19:00Najbolji ortaci
VranjeBiblioteka Bora Stanković. Sala Američkog kutka13. maj17:00Leto
14. maj17:00Bergman – godina života
15. maj17:00Tranzit
18. maj17:00Tri lica
19. maj17:00Najbolji ortaci
VršacKulturni centar Vršac
13. maj19:00Leto
14. maj19:00Bergman – godina života
15. maj19:00Tranzit
16. maj19:00Kapetan
17. maj19:00Srbenka
SuboticaBioskop Eurocinema14. maj18:30Leto
15. maj18:30Tranzit
16. maj18:30Tri lica
17. maj18:30Srbenka - debata
SomborKulturni centar Laza Kostić20. maj20:00Bergman – godina života
21. maj20:00Leto
22. maj20:00Kapetan
23. maj20:00Tranzit
24. maj20:00Tri lica
RumaHol Kulturnog centra „Brana Crnčević“ RumaMajLeto
majBergman – Godina života
majTranzit
junSrbenka
junTri lica
junNajbolji ortaci
LeskovacLeskovački kulturni centarDruga polovina maja
BečejGradsko pozorište Bečej27. maj20:00Bergman – Godina života
28. maj20:00Kapetan
29.maj20:00Tri lica
20. maj20:00Srbenka
LoznicaOmladinski centar27. maj18:00Leto
28. maj18:00Tranzit
29. maj18:00Kapetan
30. maj18:00Srbenka
31. maj18:00Najbolji ortaci
Novi BečejDom kulture Novi Bečej
27. maj20:00Leto
28. maj20:00Bergman – godina života
29. maj20:00Tranzit
30. maj20:00Kapetan
31. maj20:00Srbenka
01. Jun20:00Tri lica
02. Jun20:00Najbolji ortaci
KraljevoKulturni centar Ribnica
28. maj19:00Bergman – godina života
28. maj21:00Tranzit
29. maj19:00Kapetan
29. maj21:00Srbenka
30. maj19:00Tri lica
30. maj21:00Najbolji ortaci
31. maj19:00Leto
KanjižaObrazovno-kulturna ustanova CNESA30. maj17:00Srbenka
30. maj19:00Tranzit
31. maj17:00Najbolji ortaci
31. maj19:00Kapetan
Petrovac na MlaviGradski park pored Mlave, u slučaju kiše Narodna biblioteka "Đura Jakšić"3. Jun19:30Leto
4. Jun19:30Bergman – godina života
5. Jun19:30Tranzit
6. Jun19:30Kapetan
7. Jun19:30Srbenka
8. Jun19:30Tri lica
9. Jun19:30Najbolji ortaci
KragujevacStudentski kulturni centar3. Jun
4. Jun
5. Jun
6. Jun
7. Jun
8. Jun
9. Jun
Sremska MitrovicaGalerija "Lazar Vozarević3. Jun20:00Leto
4. Jun20:00Tri lica
5. Jun20:00Tranzit
6. Jun20:00Kapetan
7. Jun20:00Bergman – godina života
8. Jun20:00Najbolji ortaci
9. Jun20:00Srbenka
AranđelovacU letnjoj bašti Kavana Bara9.jun19:00
10.jun19:00
11.jun19:00
12.jun19:00
13.jun19:00
14.jun19:00
SmederevoCentar za kulturu Smederevo10. Jun20:00Leto
11. Jun20:00Tranzit
12. Jun20:00Kapetan
13. Jun20:00Tri lica
14. Jun20:00Najbolji ortaci
ŠabacKulturni centar Šabac
10. Jun
11. Jun
12. Jun
13. Jun
14. Jun
15. Jun
ZaječarOmladinski centar Zaječar
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
ObrenovacDom kulture Obrenovac
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
IvanjicaDom kulture Ivanjica
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
Bajina baštaUstanova Kultura
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
InđijaDatum projekcija će naknadno biti objavljen
MokrinTerra Panonica
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
KruševacGradski bioskop Kruševac
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
Bačka PalankaGradski bioskop Bačka Palanka
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
Ruski KrsturDatum projekcija će naknadno biti objavljen
MionicaKulturni centar Mionica
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
DimitrovgradBibilioteka Detko Petrov
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
SjenicaDom kulture Sjenica
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
Novi PazarKulturni centar Novi Pazar
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
ŽabaljBiblioteka Veljko Petrović Žabalj i Čurug
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
Gornji MilanovacKulturni centar
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
PožegaKlub mladih, KC Požega
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
IrigParkić u Fruškogorskoj ulici
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
ParaćinKulturni centar Paraćin
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
ProkupljeDom kulture Prokuplje
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
ValjevoCentar za kulturu Valjevo
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
Odžaci
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
PožarevacCentar za kulturu Požarevac
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
MladenovacCentar za kulturu Mladenovac
Datum projekcija će naknadno biti objavljen
BorBioskop Zvezda
Datum projekcija će naknadno biti objavljen