Nezakonito

Nezakonito (igr.) Petak, 3. novembar 18h, Dom omladine Beograda Ponedeljak, 6. novembar 19h, Kulturni centar Novog Sada Subota, 4. novembar 19h, KC Kupina Film (Pozorište lutaka Niš) Reditelj: Adrian Sitaru Zemlja: Rumunija, Poljska, Francuska Godina: 2016 Trajanje: 89’ Jezik: rumunski Uloge: Alina Grigore, Robi Urs, Adrian Titieni, Bogdan Albulescu, Cristina Olteanu Producija: Domestic Film, Inlight, […]

Continue reading

Smernice

Smernice (igr.) Subota, 4. novembar 18h, Dom omladine Beograda Nedelja, 5. novembar 15:30, Art bioskop Kolarac Petak, 3. novembar 19h, KC Kupina Film (Pozorište lutaka Niš) Reditelj: Stephan Komandarev Zemlja: Bugarska, Nemačka, Makedonija Godina: 2017 Trajanje: 103’ Jezik: bugarski Uloge: Ivan Barnev, Georgi Kadurin, Borisleva Stratieva, Anna Komandareva, Vasil Banov, Theodore Vassilev, Stephan Denolyubov, Assen […]

Continue reading

Svitanje

Svitanje (igr.) Četvrtak, 2. novembar 19h, Dvorana Kulturnog centra Beograda Subota, 4. novembar 17h, KC Kupina Film (Pozorište lutaka Niš) Reditelj: Gentian Koçi Zemlja: Albanija, Grčka Godina: 2017 Trajanje: 85’ Jezik: albanski Uloge: Ornela Kapetani, Suzana Prifti, Kasem Hoxha, Hermes Kasimati, Adele Gjoka Producija: Artlab Film Distribucija: Wide Management Website: www.widemanagement.com/daybreak _____________________________ Regionalna selekcija Sinopsis […]

Continue reading

Copa-Loca

Copa-Loca (igr.) Četvrtak, 2. novembar 19h, Dvorana Kulturnog centra Beograda Subota, 4. novembar 17h, KC Kupina Film (Pozorište lutaka Niš) Reditelj: Christos Massalas Zemlja: Grčka Godina: 2017 Trajanje: 14’ Jezik: grčki Uloge: Elsa Lekakou, Jenny Hiloudaki, Nadia Katsoura, Pavlos Iordanopoulos, Stathis Stamoulakatkos, Talat Iqbat Produkcija: Lola39 Films Distribucija: Heretic Outreach Website: www.heretic.gr/copa-loca _____________________________ Regionalna selekcija […]

Continue reading

Osmi kontinent

Osmi kontinent (igr.) Četvrtak, 2. novembar 16h, Dom omladine Beograda Petak. 3. novembar 19:30h, Art bioskop Kolarac Petak, 3. novembar 17h, Kulturni centar Novog Sada Reditelj: Yorgos Zois Zemlja: Greece Godina: 2017 Trajanje: 11’ Jezik: nema dijaloga Uloge: Pavlos Iordanopoulos Produkcija: Squared Square Distribucija: Squared Square _____________________________ Regionalna selekcija Sinopsis Na ostrvu Lezbos postoji stara […]

Continue reading

Buffet Željezara

Buffet Željezara (dok.) Nedelja, 5. novembar 20h, Dom omladine Beograda Četvrtak, 2. novembar 19h, Kulturni centar Novog Sada Nedelja, 5. novembar 17h, KC Kupina Film (Pozorište lutaka Niš) Reditelj: Goran Dević Zemlja: Hrvatski Godina: 2017 Trajanje: 61’ Jezik: hrvatski Produkcija: Petnaesta umjetnost Distribucija: Petnaesta umjetnost _____________________________ Regionalna selekcija  Sinopsis Film beleži kafanske razgovore vlasnika kafića, […]

Continue reading

Blink

Blink (dok.) Subota, 4. novembar 21h, Dvorana Kulturnog centra Beograda Subota, 4. novembar 19h, Kulturni centar Novog Sada Nedelja, 5. novembar 19h, KC Kupina Film (Pozorište lutaka Niš) Reditelj: Jakov Labrović Zemlja: Hrvatska Godina: 2017 Trajanje: 19’ Jezik: hrvatski Produkcija: ROOM 100 Distribucija: ROOM 100 _____________________________ Regionalna selekcija  Sinopsis Dokumentarac Blink počinje susretom braće Jakova […]

Continue reading

Lepa figura

Lepa figura (igr.) Petak, 3. novembar 18h, Dom omladine Beograda Ponedeljak, 6.novembar 19h, Kulturni centar Novog Sada Subota, 4. novembar 19h, KC Kupina Film (Pozorište lutaka Niš) Reditelj: Hajni Kis Zemlja: Mađarska Godina: 2016 Trajanje: 15’ Jezik: mađarski Uloge: Brigitta Egyed, Hanna Milovits, Mari Nagy Producija: University of Theatre and Film Arts Distribucija: Filmfabriq Website: […]

Continue reading

Ambi

Ambi (igr.) Nedelja, 5.novembar 20h, Dom omladine Beograda Četvrtak, 2.novembar 19h, Kulturni centar Novog Sada Nedelja, 5. novembar 17h, KC Kupina Film (Pozorište lutaka Niš) Reditelj: Marija Apčevska Zemlja: Makedonija Godina: 2017 Trajanje: 19’ Jezik: makedonski Uloge: Dimitrija Markovski, Antonija Belazelkoska, Vladimir Tuliev Produkcija: Quasar Film Distribucija: Quasar Film Website: www.facebook.com/ambifilm _____________________________ Regionalna selekcija  Sinopsis […]

Continue reading

Noć u Tokorikiju

Noć u Tokorikiju (igr.) Nedelja, 5. novembar 17h, Dvorana Kulturnog centra Beograda Nedelja, 5. novembar 17h, Kulturni centar Novog Sada Reditelj: Roxana Stroe Zemlja: Rumunija Godina: 2016 Trajanje: 18’ Jezik: rumunski Uloge: Cristian Priboi, Cristian Bota, Iulia Ciochină, Sorin Cociş, Daniela Elena Preda, Cristian Toma Produkcija: UNATC Atelier de Film Distribucija: Ultraviolet Media Website: www.facebook.com/ONoapteInTokoriki […]

Continue reading