Mrtva nacija

Mrtva nacija (dok.) Četvrtak, 2. novembar 16h, Dom omladine Beograda Petak, 3. novembar 19:30h, Art bioskop Kolarac Petak, 3. novembar 17h, Kulturni centar Novog Sada Reditelj: Radu Jude Zemlja: Rumunija Godina: 2017 Trajanje: 83’ Jezik: rumunski Uloge: Radu Jude Produkcija: HI Film Productions Distribucija: HI Film Productions Website: www.facebook.com/taramoarta/ _____________________________ Regionalna selekcija Sinopsis Mrtva nacija […]

Continue reading

Nagrada

Nagrada (igr.) Petak, 3. novembar 21h, Dvorana Kulturnog centra Beograda Nedelja, 5. novembar 21h, Kulturni centar Novog Sada Ponedeljak, 6. novembar 19h, KC Kupina Film (Pozorište lutaka Niš) Reditelj: Lidija Mojsovska Zemlja: Makedonija Godina: 2017 Trajanje: 16’ Jezik: albanski, makedonski Uloge: Alban Lama, Aurita Agushi, Ahmet Didat, Viktorija Angjusheva, Erdoan Maksut Produkcija: Lavirint Production Distribucija: […]

Continue reading

Tamara

Tamara (igr.) Nedelja, 5. novembar 19h, Dvorana Kulturnog centra Beograda Ponedeljak, 6. novembar 20h, Dom omladine Beograda Ponedeljak, 6. novembar 17h, KC Kupina Film (Pozorište lutaka Niš) Reditelj: Elia K. Schneider Zemlja: Venecuela, Urugvaj, Peru Godina: 2016 Trajanje: 110’ Jezik: španski Uloge: Luis Fernandez, Prakriti Maduro, Mimi Lazo, Karina Velasquez Produkcija: Joel Films, Agua Dulce […]

Continue reading

Šum Balkana

Šum Balkana (dok.) Subota, 4. novembar 16h, Dom omladine Beograda Nedelja, 5. novembar 17:30h, Art bioskop Kolarac Ponedeljak, 6. novembar 17h, Kulturni centar Novog Sada Reditelj: Boris Petkovič Zemlja: Slovenija Godina: 2017 Trajanje: 75’ Jezik: albanski, hrvatski, bosanski, engleski, slovenački, srpski Uloge: Tomaž Grom, Miroslav Matić, Nevaip Saliu, Dario Krmpotić, Edison Shukriu, Gentian Ymeri, Daniel […]

Continue reading

SOA

SOA (igr.) Subota, 4. novembar 16h, Dom omladine Beograda Nedelja, 5. novembar 17:30h, Art bioskop Kolarac Ponedeljak, 6. novembar 17h, Kulturni centar Novog Sada Reditelj: Dušan Kasalica Zemlja: Crna Gora Godina: 2017 Trajanje: 22’ Jezik: bosanski, srpski, hrvatski Uloge: Boban Čvorović, Zorica Terzić Produkcija: Meander Film Distribucija: Meander Film _____________________________ Regionalna selekcija  Sinopsis Priča prati […]

Continue reading

Zdravo brate: slike po Rene Votjeu

Zdravo brate: slike po Rene Votjeu (dok.) Petak, 3. novembar 17h, Dvorana Kulturnog centra Beograda Reditelj: Oriane Brun-Moschetti Zemlja: Francuska Godina: 2015 Trajanje: 67’ Jezik: francuski Uloge: Oriane Brun-Moschetti, Moïra Chappedelaine-Vautier, Nicole Brenez Producija: Ciaofilm, Moïra Chappedelaine-Vautier Distribucija: Ciaofilm _____________________________ Specijalna projekcija u saradnji sa Transimage  Sinopsis Svaki od filmova Renea Votjea je svojevrsni pamflet, […]

Continue reading

Crveni pas: pravi plavi

Crveni pas: pravi plavi (igr.) Reditelj: Kriv Stenders Zemlja: Australia Godina: 2016 Trajanje: 88’ Jezik: engleski Uloge: Jason Isaacs, Levi Miller, Bryan Brown, Hanna Mangan Lawrence, Thomas Cocquerel Produkcija: Woss Group Film Productions Distribucija: Five Stars Film Distribution Website: www.facebook.com/reddogau/ ____________________________ Selekcija 14+  Sinopsis Kada jedanaestogodišnjeg Mika pošalju na farmu njegovog dede u udaljenoj oblasti […]

Continue reading

Prioritet

Prioritet (igr.) Subota, 4. novembar 18h, Dom omladine Beograda Nedelja, 5. novembar 15:30h, Art bioskop Kolarac Petak, 3. novembar 19h, KC Kupina Film (Pozorište lutaka Niš) Reditelj: Jovana Kovanović Zemlja: Srbija Godina: 2017 Trajanje: 10’ Jezik: srpski Uloge: Slaven Došlo, Maja Šuša Produkcija: So Spring Studio _____________________________ Regionalna selekcija Sinopsis Mlad, pomodan par nailazi na […]

Continue reading

Nuspojave

Nuspojave (igr.) Nedelja, 5. novembar 18h, Dom omladine Beograda Subota, 4. novembar 17h, Kulturni centar Novog Sada Reditelj: Dušan Zorić Zemlja: Srbija Godina: 2017 Trajanje: 26’ Jezik: srpski Uloge: Marko Grabež, Dubravka Kovjanić, Miodrag Dragičević, Mihajlo Jovanović Produkcija: Fakultet dramskih umetnosti Distribucija: Fakultet dramskih umetnosti _____________________________ Regionalna selekcija  Sinopsis Nakon treninga plivanja, Marko i njegovi […]

Continue reading

Muškarci ne plaču

Muškarci ne plaču (igr.) Petak, 3. novembar 21h, Dvorana Kulturnog centra Beograda Nedelja, 5. novembar 21h, Kulturni centar Novog Sada Ponedeljak, 6. novembar 19h, KC Kupina Film (Pozorište lutaka Niš) Reditelj: Alen Drljević Zemlja: Bosna i Hercegovina, Slovenija, Nemačka, Hrvatska Godina: 2017 Trajanje: 98’ Jezik: bosanski Uloge: Boris Isaković, Leon Lučev, Emir Hadžihafizbegović, Sebastian Cavazza, […]

Continue reading