Comments are off for this post

Izabrani polaznici Kampa angažovanog dokumentarnog filma

Na konkurs za letnji kamp društveno – angažovanog dokumentarnog filma  pristiglo je više od 150 prijava mladih iz svih krajeva Srbije! Komisija koju čine direktor festivala Slobodna Zona Rajko Petrović, selektorka festivala Branka Pavlović i koordinatorka programa Slobodna Zona Junior Olivera Ranđić   imala jako tešku ulogu da izabere svega 15 polaznika po starosnoj grupi. Glavni kriterijum na osnovu kojeg je komisija selektovala kandidate je autentičnost i originalnost ideje za dokumentarni film,  pri čemu posebna pažnja posvećena i balansu kada je u pitanju ravnopravnost polova, različito poreklo i teritorijalna raznolikost.

Zbog velikog broja kvalitetnih prijava, komisija i organizatori kampa doneli su odluku da u svaku od dve grupe umesto inicijalno predviđenih 15,  bude primljeno po 16 polaznika/ca.

SPISAK ODABRANIH POLAZNIKA I POLAZNICA KAMPA:

Mlađa grupa ( uzrast 15 do 19 godina)

Aleksandar Branković (Aradac, Zrenjanin)

Adem Tutić (Novi Pazar)

Barbara Pinter (Gornji Milanovac)

Dorotej-Dado Arnold (Beograd)

David Pilipović (Beograd)

Iva Vujović (Beograd)

Jelena Zrnić (Beograd)

Lena Trifunović (Beograd)

Ljubica Mitić (Vranje)

Marija Đurđević (Beograd)

Milja Marinković (Leskovac)

Milica Nikolov (Novi Pazar)

Marija Simić (Beograd)

Marina Todić (Kucura, Vrbas)

Tamara Zelenak (Aradac, Zrenjanin)

Filip Mihajlović (Vlasotince)

Starija grupa (uzrast 20 do 26 godina)

Vanja Čečen (Beograd)

Irena Novaković (Lunjevac, Smederevo)

Irena Antin (Lukićevo, Zrenjanin)

Iva Ižak (Sombor)

Indira Ristovski (Beč)

Jovana Tadić (Novi Sad)

Jana Toman (Boljevci)

Katarina Jug (Novi Sad)

Milica Rauški (Zrenjanin)

Meti Kamberi (Niš)

Mia Hanna (Beograd)

Milica Ivanović (Prokuplje)

Nandor Šoš (Subotica)

Nebojša Resanović (Beograd)

Sanja Đorđević (Požarevac)

Teodora Jovanović (Leskovac)

Redosled izabranih kandidata na listi napravljen je prema azbučnom redu početnog slova imena kandidata/kinja.